Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу







 

 

20 жовтня 2016 року в дошкільному навчальному закладі для слухачів курсів КВНЗ КОР «Академії неперервної освіти» вихователь молодшої групи Леся Палкіна показала заняття «Осінні пригоди букви О».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У дітей досить рано з’являється свій “образ світу”. При всій недосконалості він має суттєву характеристику – цілісність сприймання довкілля. Тому вихователь шукає нові шляхи здобуття знань молодшими дітьми.

 

 

Одним із таких шляхів є проведення занять  на основі інтеграції змісту, відібраного з кількох предметів і об’єднаного навколо однієї мети.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Це об’єднання спрямоване на посилення інформаційного змісту та емоційне збагачення почуттів дітей завдяки залученню додаткового, цікавого матеріалу, що дає можливість з різних боків пізнати явища та поняття, що вивчаються, досягти цілісності знань дітей.

Методика Л.Шелестової не тільки дає можливість ознайомити дітей із буквами, а й сприяє закріпленню раніше набутих знань про природу та довкілля. Так, закріплюючи знання про букву О, діти в іграх повторили назви грибів, овочів, назвали прикмети осені, виконували різні логічні завдання. 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"



ДНЗ №18 © 2021