Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

Нова освітня стратегія, концепція сталого розвитку, педагогіка емпауерменту (надання дитині мотивації до дії) – ці поняття  вже на слуху у педагогів-дошкільників Білої Церкви. Стратегія сталого розвитку, яка нині стрімко набуває актуальності для всієї світової спільноти, заснована на розумінні тісного взаємозв’язку екологічних, економічних і соціальних проблем людства, а також на усвідомленні того, що ці проблеми можна розв’язати лише комплексно, за умови тісної співпраці і координації зусиль всього людства. При цьому кожен має відчути потребу, а відтак і сили, втілювати принципи сталого розвитку в актуальній та прийнятній для себе формі у своїй країні, місті.

 

 

 

Багато людей вірять, що ми маємо вибір і можемо змінити екологічну ситуацію. Один із способів донести цю думку до суспільства — допомогти нашим дітям зрозуміти, що існує межа такої бездумної експлуатації природних ресурсів, негативного безвідповідального ставлення до себе, свого здоров'я, до інших навколо, до оточення і довкілля. Якщо вже зараз почати діяти в цьому напрямі, у нас ще є надія. І діяти необхідно не лише заради нашого спільного майбутнього, а й заради фізичного здоров'я кожного із нас.

 

На таку діяльність спрямована робота з дітьми  в дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) № 18 «Ясочка».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що важливіше — знати, чи вміти діяти? Чи можна діяти, якщо не знати необхідне? Чи є користь від знань, якщо вони не виявляються у діяльності?

 

 

 

 

 

 

Наші діти запам’ятали таке правило: встав зранку, вмився, привів себе в порядок – і зразу ж приведи в порядок свою Планету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А чи є таке правило у всіх, хто живе у нашому місті? Уявіть, як було б здорово, якби воно було! Як би кожна людина, яка живе у нашому місті, приводила в порядок не тільки себе, турбувалася б не тільки про свою зовнішність, але і про зовнішній вигляд свого будинку, своєї вулиці, свого міста, а загалом і усієї країни.

 

З метою привернення уваги громадськості до проблем захисту довкілля, педагоги дошкільного закладу разом із своїми вихованцями, переймаючи досвід дитячих садків Польщі та Германії, провели акцію «Збережи свою планету». Діти розповідали дорослим, чому потрібно сортувати сміття, де приймають використані батарейки, що виготовляють із пластикових пляшок та кришок.

        

    Діти намагалися донести до дорослих просту істину: Я – людина! Я – частина природи! Я отримую від неї світло, тепло, повітря, їжу, здоровꞌя і красу. А що віддаю їй я???

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021