Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуВ жовтні 2009 року було проведено методичне об′єднання міста для вихователів старших груп з проблеми: «Базова програма розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі»: Пізнавальний розвиток».

Вихователь Пилипенко Віра Миколаївна провела інтегроване заняття з пріоритетом пошуково-дослідницької діяльності: «Науково – дослідницький центр» (Уроки практичного життя).

План – схема проведення інтегрованого заняття

1. Бесіда про науковців – дослідників.

2. Робота із схемами.

3. Робота в підгрупах: перша підгрупа з вихователем виготовляла із сметани та фруктових добавок крем; друга підгрупа з помічником вихователя Липовенко Олександрою Омельківною виготовляли упаковки для флаконів з кремом.

4. Наприкінці заняття діти, використовуючи прийоми ТРВЗ, доказали, що потрібно робити, щоб стати науковцями – дослідниками.

 

 

  

 


Педагогічна рада 2009 рік

Тема педради: «Становлення логічних структур мислення -  особливість інтелектуального розвитку».

 Форма проведення: «конструкторське бюро».

 Педагоги готують виступ з даної теми на 3 хвилини, на цеглині пишуть тему свого виступу - доповнення і будують макет «Будинку Логіки».

 Виступ починають словами: «Я вношу доповнення до даного проекту...».

 Статті для опрацювання можна знайти в журналах: «Дошкільне виховання», «Палітра педагога», «БВДС»; книгах: «Розумове виховання», «Логіка і конструювання».


Інтегроване заняття з пріоритетом музики і малювання для слухачів КОІПОПК провела музичний керівник Лаптєва Л.М. з дітьми І молодшої групи.

грудень 2009 Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021