Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

  Шановні батьки! Ця сторінка для вас. Тут ви знайдете поради педагогів та вузьких спеціалістів з питань навчання та виховання ваших  дітей.

 Спеціальні банери проведуть вас на дитячі сайти Всесвітньої  мережі.

 

 

         

         

 

 

Отримати  корисні поради, консультації, познайомитись з цікавими матеріалами Ви зможете на персональних сайтах наших фахівців. 

Про роботу консультативного центру, а також інформацію про використання благодійнимх внесків читайте на персональному сайті завідувача  

 Цікаві консультації, поради надасть Вам практичний психолог на своєму персональному сайті

З організацією освітньо-виховного процесу Ви можете познайомитись на персональному сайті наших педагогів, тут же отримуйте поради та консультації від вчителів-логопедів

Персональний сайт  вчителя англійської мови  розповість  Вам про раннє вивчення дітьми іноземної мови.

 

Цікаві заняття провели батьки наших вихованців в рамках проведення Дня відкритих дверей. Ми дуже вдячні за цікаву та змістовну роботу

 

Група № 7 – заняття з художньо-естетичного розвитку:  аплікація: «Пташечка з природного матеріалу», провели мами: Романова Оксана Борисівна,  Петрушина Таїсія Сергіївна.

 

 

Група № 8 - ранковий прийом , навчання дітей складання одягу у шафи: мама Ковальчук Олена Леонідівна; інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку: ознайомлення з буквою І, закріплення букви И, провела мама Новохацька Оксана Олександрівна;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 9 – інтегроване заняття з мовленнєвого розвитку «Розгляд  білочки» та бесіда за ігровою ситуацією «Білочка з гостинцями», провела мама Штика Інна Сергіївна.

 

Група № 11 – заняття з мовленнєвого розвитку з пріоритетом пізнавального розвитку «Ознайомлення з українською вишивкою», провела мама Палкіна Леся Петрівна.

 

 

 

 

 

 

 

Група № 1 – заняття з художньо-естетичного розвитку з пріоритетом мовленнєвого розвитку «Морквина для віслюка», провела мама Леснікова Олена Петрівна.

 

 

 

 

 

 

Група № 2 – заняття з пізнавального розвитку «Приготуємо вінегрет», провели мами: Маломуж Ольга Олександрівна, Товтіна Тетяна Олексіївна, Цілуванська Оксана Анатоліївна.

 

Група № 6 – заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку з використанням методики Л.Шелестової, провели: Распутня Інна Олександрівна, Сова Валерія Олександрівна, Тарасенко Оксана Миколаївна.

Ми дуже вдячні татам групи №8 та групи №12 за активну участь у естафетах та конкурсах на музично-спортивному святі "Мій татусь - найкращий".  Діти гордяться такими татами, і з великим задоволенням разом змагалися та веслилися 

 

 

   

 

 

                                                                                                                                                                                                                              

 

 

  

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2020