Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Згідно наказу завідувача та річного плану з 18 по 22 травня 2015 року у дошкільному навчальному закладі було проведено Тиждень безпеки дитини з проведенням тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та при виникненні пожежі.

На тренування залучалося — 30 осіб персоналу та 250 дітей. Всього учасників тренувань — 280.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тиждень безпеки проведено з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя у ДНЗ.

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках проведення тижня безпеки 22 травня було проведено тренування персоналу  у діях на випадок пожежі з елементами евакуації працівників та дітей.

1. Документація з проведення Тижня безпеки відпрацьована своєчасно. План проведення Тижня безпеки відповідає наявним потребам дій персоналу закладу.

2. Всі заплановані та проведені заходи висвітлено на сайті дошкільного закладу.

3. Під час тижня безпеки було проведено ряд заходів. Зокрема: спортивна розвага “Вправні рятівники” для середніх груп, тематична прогулянка в групі № 11 “Чим небезпечна гірка?”, дидактична гра у групі № 9 “Як уникнути неприємностей”, в групі № 6 вихователь Палкіна Л.П. провела сюжетно-рольову гру “Майбутні пожежники”, в групі № 3 проведено міні-гру “Перша допомога”. Цікавою була зустріч дітей старших груп з пожежниками; діти розглянули пожежну машину та фотографувалися.

4. Вихователем-методистом розроблені пам’ятки для батьків з питань:«Забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку»,                                                                                                              «Попередження виникнення пожежі від пустощів та необережного поводження з вогнем».

5. Вихователями всіх вікових груп були розроблені папки-пересувки, цікаві ширми, куточки з безпеки життєдіяльності.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021