Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу
В першу неділю жовтня відзначають своє професійне свято педагоги, вихователі, майстри виробничого навчання, науково-педагогічні працівники і управлінці. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Напередодні свята наш дошкільний заклад відвідали начальник управління освіти і науки Петрик Ю.Ф., голова профспілки Чепурченко В.П. та завідувач сектору дошкільної освіти управління освіти і науки Чуб О.В.

Ю.Ф. Петрик привітав педагогів закладу з професійним святом та зазначив, що він пишається невтомністю педагогів, які ведуть дитину з раннього дитинства до шкільної стежини, присвячують їм своє життя та всім серцем розуміють дітей,  віддаючи їм частинку своєї душі. Він високо оцінив роботу та досягнення колективу дошкільного закладу та побажав подальших творчих злетів. До привітань начальника управління приєдналися завідувач сектору дошкільної освіти Чуб О.В. та голова профспілки  Чепурченко В.П.

Юрій Федорович вручив Грамоти управління освіти і науки інструктору з фізкультури Гребеніченко Н.І., вихователю Старинській В.М., вчителю англійської мови Король Ю.А.

Музичний керівник Лаптєва Л.М. отримала Грамоту Департаменту освіти і науки КОДА.

Колектив дошкільного закладу привітала завідувач Атаманенко Л.В.  та голова профспілки закладу Присяжнюк Т.А., а вихованці подарували  своїм улюбленим  педагогам теплі  слова та ліричні пісні.Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021