Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуЯдром розвитку особистості є моральні цінності. Як же зробити так, аби суспільна мораль не стала для маленьких громадян тягарем, а була основою життєвих принципів. Саме проведення морально-етичних бесід, під час яких малята разом пізнаватимуть моральні правила і навчатимуться їх дотримуватися, сприяє духовно-моральному вихованню.

Набути духовного досвіду дітям старшої логопедичної групи допомогла зустріч з родиною переселенців з Донбасу Селютіною Оксаною Вікторівною та її донькою Марійкою. Якими щирими і теплими словами описала Оксана Вікторівна свій рідний Донецьк. Місто – троянд, місто-шахтарів, місто – добрих людей. А мама Брушківської Маші Алла Вікторівна передала привіт від тата, який воює на Сході країни за мир та за всіх дітей. Він воїн, військовий – хоробрий, сильний та відданий країні. Він виконує свій обов’язок.

Діти разом з вихователями сплели «Найкращий вінок» - символ дружби і розуміння та намалювали малюнки, які передадуть на Схід військовим, як обереги, що містять дитяче тепло, доброту та любов.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021