Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Любов до Батьківщини - найвеличніше людське почуття. Василь Сухомлинський зазначав, що наріжним каменем громадянської гідності є знання про Батьківщину.

Але воно не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем. Починати з наймолодшого віку і з найпростішого, постійно дбати про те, щоб зерна, які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали щедрі сходи, щоб паростки народженого почуття міцніли і розвивались.

 

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Переможного Дня. Все менше їх залишається в життєвому строю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вже традиційно, напередодні цієї пам’ятної дати, в дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» проходять заходи щодо вшанування ветеранів Другої світової війни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Але цього року на свято були запрошені воїни, які в різні часи пройшли через горнило війни та не раз дивилися смерті в очі. Для нас це не тільки чергова нагода висловити свою вдячність тим, хто воював заради мирного майбутнього, але і потужний засіб виховання патріотизму у дітей та їх батьків. Діти з гордістю та цікавістю дивилися на три покоління чоловіків – сивочолого ветерана Другої світової війни Скибинського Арвіда Анатолійовича, мужнього воїна-афганця Копитова Сергія Олександровича та зовсім юного бійця АТО, який боронив Донецьке летовище, був під Волновахою, Романа Жовтяка, слухали їх розповіді. А наші вихованці та працівники підготували для гостей літературно-музичне свято.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після свята з дітьми була проведена екскурсія до Парку Слави. Діти вшанували пам'ять загиблим героям Другої Світової війни покладанням квітів.

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021