Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

В рамках підготовки до педради та з метою патріотичного виховання  в  старших групах   відбулося своєрідне свято - День відкритих дверей. Свято яскраве та чудове, але яке, як і всі події потребує ретельної підготовки.  Педагоги провели цікаву роботу з батьками, запросили їх до співпраці і  сподіваються, що канва цього заходу стане в пригоді не тільки дітям, а  й багатьом родинам. Тематика виховних заходів, свідчить про те, що сьогодні виховна робота та робота з родинами, з одного боку, оновлюється, а з другого боку, повертається до національних джерел. Мета заходу: навчити дітей щедрості, доброти, цінувати дружбу і справжніх друзів, розкрити значення добра в житті людини, виховувати повагу до дорослих, бути ввічливими, поважати один одного.

 

 

У групі № 6 мама Ганнусі Шевчук Оксана Леонідівна (педагог у другому поколінні) розпочала свій виступ цікавою розповіддю: кожна людина має своє минуле, живе у теперішньому і будує майбутнє. Люди об'єднуються і будують житло поряд. Адже так набагато легше і зручніше жити. Тому разом з людьми  минуле, теперішнє і майбутнє є і у всіх країнах, містах і селах. Ми з вами живемо у красивому місті Біла Церква. І сьогодні я пропоную поринути у спокій рідного міста і пізнати про нього багато цікавого. Оскаса Леонідівна разом з дітьми створила макет рідного міста.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 У групі № 3  (вихователь Шевченко Віта Вікторівна) мама Владика Борбенчука Старинська Тетяна Миколаївна сама за фахом вчитель історії. І кому, як не їй, добре знайомі шляхи патріотичного виховання дітей. Через вірші про Україну Павла Тичини, Тараса Шевченка, Івана Франка та Наталії Забілої, Тетяна Миколаївна старалася донести до дітей ідею поваги до Батьківщини.

 

 

 

В групі № 9 вихователь Ільніцька Т. Л. разом з мамою Марка Тріщева Вікторією Саліхівною провели заняття "Стежками Білої Церкви". До групової кімнати залетіла повітряна кулька і принесла чемним дітям цікавинки із рідного міста. Разом із мамою діти подорожували і робили нові відкриття. А як приємно виготовити своїми руками подарунок місту, а мама ще й похвалить.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021