Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

Давньогрецький філософ Аристотель казав, що рух — це комора життя. Дійсно, фізична культура підтримує наше здоров'я, зміцнює імунітет і поліпшує настрій. А якщо фізична культура поєднана з музикою, то це викличе бурю позитивних емоцій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже цікаво і весело пройшла музично-спортивна розвага в дошкільному закладі між дітьми та їх бабусями і дідусями груп № 8 та № 11.  На час розваги дорослі і діти оголосили  себе членами однієї великої команди корабля під назвою «Щастя». Спільні переживання, переборювання труднощів, прояв ініціативи, кмітливість, а головне — згуртованість проявили учасники обох команд.

Залучити дідусів та бабусь до такого спортивного свята не так уже й просто: щоб всією сім'єю  кудись прийти,  та ще й змагатися! Але вихователям  це все-таки вдалося. Відвідування такого заходу - це важливий показник дружності сім'ї, бажання разом долати труднощі й перемагати. Дружба і перемога - це, можна сказати, девіз наших змагань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом з тим свято об'єднало не тільки членів сімей, а й різні родини. На змаганнях не було жодного похмурого обличчя. Всі раділи, радилися між собою і, незважаючи на суперництво, в багатьох моментах підтримували один одного

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021