Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуВсеукраїнський День Дошкілля – це свято дитинства й визнання його, як щасливої пори. Недарма кажуть – що дитинство – це ранок життя, а ранок має бути щасливим. 

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Той фундамент, який закладається в дитинстві, служить опорою і основою в подальшому житті. Тож саме працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До Дня дошкілля Міністерством освіти і науки України музичні керівники нашого закладу були нагороджені Грамотами лауреатів Всеукраїнського конкурсу "Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників". Делегатом Всеукраїнського зібрання, яке організовувало Міністерство, була вихователь-методист Волкова Г.Г. 

23.09.2016  в нашому дошкільному закладі до професійного свята «Всеукраїнський день дошкілля» було проведено тематичну розвагу «Світ дитинства».

  Всі, хто були присутні на святі, опинилися у світі яскравих позитивних емоцій, кольорів, фантазії, творчості та любові до дітей.
До свята була влаштована виставка творчих робіт дітей та їх батьків, представлений досвід кращих педагогів закладу, його історія. Кульмінацією свята став концерт, в ході якого усіх присутніх працівників дошкільного закладу та ветеранів праці віршами й піснями вітали дошкільнята.

      Працівники дитячого садка не залишилися байдужими і  подарували пісню про наш садочок «Ясочка»

Слова пісні «Щастя і добра» стали побажанням  всього найкращого всім працівникам дошкільної установи.

 

 

Щастя Вам,

Щастя і добра

Бажаємо на добрії літа.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021