Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуПам'ятка для батьків

«Вчимо дитину грати в бадмінтон»

(підотувала інструктор з фізкультури Наталія Гребеніченко)

 

Виїжджаючи з дітьми на природу, ми хочемо, щоб вони активно рухалися на свіжому повітрі. Щоб добитися цього і щоб дітям не довелося нудьгувати, візьміть з собою м’яч або ракетки для бадмінтону. Якщо діти зустрічаються з бадмінтоном вперше, то рекомендується навчити їх цієї нескладної, але захоплюючій грі, яка вимагає рухливості і спритності, як ніяка інша.

     Дайте дитині ракетку, нехай вона потримає її і спробує продемонструвати як би вона відбивала нею воланчик. Покажіть дитині як потрібно грати, якщо йому цікаво буде дивитися за вами, то і вчитися вона буде з інтересом.

Покажіть дитині як потрібно підкидати і ловити м’яч або воланчик. Нехай вона робить це над собою. Часом на це просте, здавалося б вправу, у дитини піде багато часу. Не квапте її, краще продемонструйте як правильно це робити. Після того, як дитина навчиться підкидати і ловити м’яч, переходите на ракетку і воланчик: потрібно підкинути воланчик і намагатися якомога більше відбити його ракеткою. Покажіть їй, як потрібно тримати ракетку, щоб було зручніше відбивати воланчик, хваліть її, коли у неї виходить відбити його кілька разів.

       Після того, як дитина вивчиться підкидати воланчик ракеткою, необхідно дати їй наступне завдання, яке полягатиме у навчанні потрапляти воланчиком в позначену вами мету.

Метою може бути будь-який предмет – від куща до дерева.

     Тільки після того, як ваша дитина навчиться всім цим діям, можна намагатися пограти з нею в бадмінтон. Спочатку вам варто кидати воланчик якомога ближче до дитини, щоб їй було легше його відбивати, після того, як вона навчиться робити це, можна кидати воланчик подалі, щоб ваша дитина не стояла на місці і їй доводилося б бігати і стрибати за воланчиком.

     Вік 5-7 років є найбільш оптимальним для того, щоб навчити дитину добре грати в бадмінтон. Цей вид спорту не тільки підвищує настрій, але і покращує стан здоров’я, так як під час гри неможливо стояти на одному місці – весь час доводиться рухатися, а завдяки цьому у дитини підвищується витривалість і вирішується проблема зайвої ваги. Це дійсно корисний і цікавий вид спорту, який дозволяє захоплююче проводити вільний час.

         Якщо вашій дитині не цікаво вчитися цій грі, то і не змушуйте його. Існує маса інших рухливих ігор та видів спорту, які, можливо, зацікавлять його більше.

 

 ЧИТАТИ ДАЛІ    >>>>>>>       Як навчити дитину стрибати на скакалці 

ЧИТАТИ ДАЛІ     >>>>>>>     Фізкультурні вправи "Цікавий тренінг"

ЦІКАВІ ПОРАДИ  >>>>>>      Зарядка для дітей

ЗАЙМАЄМОСЬ РАЗОМ  >>>>>>>    Йога для дітей

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021