Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 Вихователі: Ганзевич Тетяна Олесандрівна, Ільніцька Тетяна Леонідівна

Помічник вихователя: Ошийко Тетяна Анатоліївна

Працюють за Програмою розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля", та додатково використовується методика Л.Шелестової "Навчання ранньому читанню"

 

Кожен  день вихованців цієї групи  насичений, адже окрім спілкування та ігор з ровесниками, розвивають свої творчі та інтелектуальні здібності під час цікавих занять з комп’ютером. У групі облаштовані центри дитячої діяльності, де діти можуть займатися улюбленою справою. П'ять разів на тиждень діти займаються  з вчителем англійської мови.

 

Девізом роботи даної групи є «Найкращий метод зробити дитину хорошою – зробити її щасливою». А щастя – це і затишок у групі, і доброта вихователів, і, звичайно, співпраця вихователів та батьків. Закладати початок знань, давати дитині саме краще, розвивати її, педагоги прагнуть під час організованої діяльності (занять, дидактичних ігор, прогулянок) та під час проведення цікавих ігор. Особливо дітям цікаво розвивати дійство в сюжетно-рольових іграх ( магазин, лікарня, перукарня). Своїх дітей вихователі також привчають до фізичної праці, виховують бажання та вміння чергувати в їдальні, працювати на майданчику, чергувати на заняттях.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021