Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу
   Нікому не секрет, що навчати дітей англійської мови дуже складно. Вони швидко втомлюються та втрачають увагу. Тому, звичайний принцип навчання маленьких  дітей тут не ефективний. Найкраще вони запам’ятовують у піснях, іграх, віршах чи на цікавих ігрових заняттях, інсценівках. Гра сприяє розвитку  уяви в дитини, а через  уяву легше та надійніше активізується дитяча пам’ять. При цьому буде поступово розвиватися логічне мислення. 

   На відміну від дорослих, котрі зацікавлені отримати максимум у мінімальний термін, дітлахи чудово себе почувають, поступово пізнаючи щось нове і регулярно повторюючи уже вивчене. Вони не сприймають довгих монологів, тому будь-яке пояснення ві у формі гри. 

  Цікаво пройшло показове заняття у середній групі №10  та старшій групі №8. Діти разом з вчителем англійської мови Король Ю.А.  з легкістю спілкувалися англійською, розповідаючи про тварин, одяг, професії. Головним завданням, яке ставиться перед дітьми під час навчання англійської мови,  є розвиток елементарних мовних навичок, перш за все, розвиток усного мовлення та сприйняття англійської мови на слух. Велика увага приділяється також комплексному розвитку дітей: розвитку їх пам’яті, образного мислення, дрібної моторики та творчих здібностей. Важливим аспектом успішного опанування іноземної мови дітьми є те, що під час проведення занять, спілкування з дітьми,  вчитель створює для дітей ситуації успіху, радості від залучення до культури, традицій, звичаїв людей, які розмовляють іншою мовою. В своїй роботі з розвитку навичок соціальної комунікації вона велике місце надає театралізації, драматизації віршів, казок англійською мовою
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021