Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

В дошкільному навчальному закладі було проведено заняття для слухачів курсів підвищення кваліфікації Комунального  вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти». Вчитель-логопед Науменко Тамара Василівна поділилася досвідом впровадження педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського у роботі з дітьми логопедичної групи.

 

 

 

Спадщина Василя Сухомлинського надзвичайно багатогранна, та в центрі його уваги передусім — дитина, особистість, її духовний світ та моральні цінності. Своєрідно й творчо Василь Сухомлинський використовував казку у вихованні дошкільнят і молодших школярів. «Через казку, фантазію, гру, через неповторну людську творчість — вірна дорога до серця дитини», — наголошував він. Глибокі за своїм змістом казки Василя Сухомлинського — як свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови.

        

 

 

 

Вчитель-логопед розповіла вихователям про те, як можна за мотивами казок та оповідань письменника розробити дидактичні ігри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також цікавою знахідкою педагога стали розроблені схеми для переказу оповідань. Адже навчити дітей переказувати – це одне із важливих завдань, яке сприятиме розвитку зв’язного мовлення та збагаченню активного словника дитини.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021