Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу  

   Широко відомий той факт, що всі батьки хочуть, щоб їх діти рано навчилися читати. Вони вважають, що це найголовніша ланка в ланцюжку раннього розвитку дитини. Але краще рухатися поступово, постійно граючись з дітьми, так вважає вихователь Павленко К.В. Вона навчає дітей читати за допомогою кубиків М.Зайцева. І рекомендує батькам: відкладіть свої старання,  перейдіть до  малювання,  або просто грайтеся з дітьми побільше ляльками, машинками, конструкторами. І, звичайно, кубиками із складами та буквами М.Зайцева.  Читати діти обов’язково навчаться. Всьому свій час. Але кубики допоможуть їм вчитися весело і цікаво.

Методика Л.Шелестової «Навчання ранньому читанню»  базується на принципі навчання дітей швидкому читанню і, водночас, вона підпорядковується завданням загального розвитку дитини. Ця методика спрямована, з одного боку, на інтелектуальний, мовленнєвий розвиток дітей, розвиток чуттєвої сфери, сенсорики, моторики, задоволення вікових потреб, з іншого – на навчання малюків читання, але не з метою набуття високої техніки цього виду діяльності, а задля формування позитивної мотивації, отримання позитивних емоцій від процесу діяльності, прищеплення  любові до читання. Дуже цікаві подорожі з буквами можна організувати з дітьми молодшої групи.

Досягнення творчого рівня розвитку особистості можна вважати найвищим результатом будь-якої педа­гогічної технології. Але існують технології, в яких роз­виток творчих здібностей є пріоритетною метою. Серед них чільне місце посідає ТРВЗ — теорія розв'язання ви­нахідницьких завдань. Уміле використання прийомів та методів ТРВЗ ефективно сприяє розвиткові у дошкільників кмітливості, уяви, діалектичного мислення загалом і творчої особистості зокре­ма.


 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021