Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу    Інтегровані заняття сприяють виховуванню у дітей поняття доброти, спонукати дітей співвідносити свої вчинки, формуючи при цьому уявлення про те, що таке добре і що таке погано. 

 Метою заняття, яке провела вихователь Ганзевич Г.О., було - узагальнити та систематизувати знання дітей про казку, вміння висловлювати своє ставлення до казкових героїв та їх вчинків, вміння висловлювати свою думку згідно з ситуацією; розвивати увагу, фантазію, кмітливість; виховувати уміння спільно планувати свою роботу, цікавість до виконання спільного завдання. ДЕТАЛЬНІШЕ >>>>>>

   

У навчанні математики дітей дошкільного віку ефективною є робота щодо ознайомлення з календарем. Діти навчаються кодувати вербальну інформацію в умовно графічній формі. Тобто, діти орієнтуються в призначенні календаря.

У програмі розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» визначено такі показники пізнавального розвитку дошкільнят: дитина має уявлення про різні види календарів, вміє користуватися ними.  Тому для ознайомлення дітей з календарем варто застосовувати цікаві для дітей завдання: встав пропущену цифру, прочитай слово, наклей відповідний день тижня. Такі цікаве заняття розробили і провела вихователь Спінчевська С.В. ДЕТАЛЬНІШЕ >>>>>>>

 Технології раннього навчання спрямовані на опанування грамоти та математич ний розвиток дітей. Технологія навчання грамоти за методикою М.Зайцева пропонує оригінальний шлях до читання через письмо. Його метою є ознайомлення дітей з кубиками і таблицями, навчання розрізняти їх за кольорами і звучанням, називати склади на кубиках, знаходити і називати склади в таблицях. Після роботи з кубиками діти за допомогою указки відшукують у таблицях потрібні словосполучення. З досвідом роботи за цією методикою познайомила слухачів вихователь Павленко К.В.    

 


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021