Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу    Одним з пріоритетів державної політики в розвитку дошкільної освіти є рівний доступ до якісної освіти, який забезпечується дошкільними навчальними закладами та іншими формами здобуття дошкільної освіти. Дошкільна освіта повинна не лише «озброювати» п’ятирічну дитину предметними знаннями, а передусім сприяти її особистісному зростанню, формуванню основ життєвої компетентності, вихованню елементарних реалістичних уявлень про світ та саму себе, оптимістичного світобачення, прищепленню навичок практичного життя. Такий месседж почули учасники батьківської конференції "Портрет майбутнього першокласника", яка відбулася в дошкільному закладі 20 лютого 2014 року.  

  В конференції взяли участь Атаманенко Л.В. - завідувач ДНЗ, Смуток Б.М., - директор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», Добронравіна Н.І. - директор ЗОШ І – ІІІ ступенів № 18, Покотило Л.М. - заступник директора з навчально-виховної роботи  БНВО «Першої Білоцерківської гімназії – школи І ступеня», фахівці дошкільного закладу. Про психологічну готовність дітей до школи батькам розповіла практичний психолог Присяжнюк Т.А.

  Значення розвитку мови дитини від народження до вступу її до школи важко переоцінити. Збереження та зміцнення здоров'я дітей - одне з пріоритетних завдань дошкільного закладу.   Як же визначити батькам чи готова фізично та фізіологічно дитина до навчання в школі? Поради з цих питань надала інструктор з фізкультури Гребеніченко Н.І.  Вчитель-логопед Рябчук Т.М. звернула увагу батьків на можливі порушення мовлення у дітей та шляхи їх усунення.  Також до уваги батьків вихователями Павленко К.В. та Палкіною Л.П. було представлено досвіди роботи з використання методики раннього навчання читання М.О.Зайцева та методики розвивального навчання Л.В.Шелестової. 

  Заступник директора з навчально-виховної роботи  БНВО «Першої Білоцерківської гімназії – школи І ступеня» Покотило Л.М. познайомила учасників конференції з проектом "Інтелект України", який успішно впроваджується в практику роботи початкової школи БНВО 

       

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021