Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Проблема духовного виховання підростаючого покоління сьогодні відноситься до розряду глобальних. Всеохоплююча духовна криза, позначилась і на сучасній освіті, у змісті якої спостерігається світоглядний хаос, орієнтація на бездуховний інтелектуалізм, що негативно позначається на духовному і фізичному здоров’ї особистості дитини. Поняття "духовність" набуває у педагогіці особливого значення, оскільки процес виховання старшого дошкільника, його моральної готовності до школи – це, по суті,  є залучення  до цінностей культури задля  розвитку, вдосконалення  і потенційного  удосконалення навколишнього світу, суспільства. У зв’язку із цим постає завдання творчого переосмислення засобів виховного впливу на дитину саме в духовному розвитку.

26 березня було проведено медико-психолого -педагогічний консиліум з теми «Духовні цінності старшого дошкільника». В роботі консиліуму брали участь практичний психолог, вчителі-логопеди, музичні керівники, інструктор з фізкультури, вихователі старших груп.

 

Рекомендації медико-психолого -педагогічний консиліуму

1.Визначити підходи до проектування моделі навчально-виховного процесу, як однієї з умов формування альтруїзму в дітей старшого дошкільного віку.

2. Планувати заняття з навчання дітей розуміння сутнісності змісту поняття "добро"  та “моральне зло”.

3. Працюючи з дітьми старшого дошкільного віку проводити роботу з виховання моральної готовності їх до навчання у школі.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021