Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

Дошкільний вік має свої потенційні можливості для формування у особистості вищих моральних почуттів, до яких і відноситься почуття патріотизму.

Виховання любові до Батьківщини, до своєї Вітчизни – завдання надзвичайно складне, особливо, коли мова йде про дітей дошкільного віку.

 

Сьогодні вкрай важливо зберегти свою національну неповторність, духовний зв'язок між поколіннями, систему моральних цінностей, яку крізь віки проніс український народ.

Протягом тематичного тижня в дошкільному закладі з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку було проведено ряд заходів присвячених Дню Конституції України: бесіди про рідну землю, край, в якому живуть діти, країну, в якій народилися та зростають. Діти дізнались, що у кожного народу є свої національні святині, символи, – серед них Конституція – головний Закон, за яким ми  живемо. Педагоги приділили особливу увагу формуванню у дітей поняття про  Конституцію як закон, у якому записано права українців  на життя,  житло,  працю,  відпочинок,  лікування. Дошкільнята ще раз пригадали права українців. Вони розповідали вірші про рідну мову, співали пісні про Україну, прославляючи державні символи,  національні святині,   традиції і звичаї, що склалися упродовж багатьох століть.

Дуже весело пройшли спортивні змагання «Козацькі забави». Діти з задоволенням виконували естафети, показуючи свою майстерність, спритність та богатирську силу.

Завершився тематичний тиждень яскравим флешмобом «Україна єдина». Під музику з національною символікою діти середніх та старших груп разом виконували ритмічні рухи, розгортаючи імпровізований синьо-жовтий прапор.

 

 

 

Хочеться, щоб наші діти були патріотами, зростаючи під мирним українським небом, у любові до рідного слова, рідного краю, його природи, щоб терпкі запахи материнки та чебрецю і в дорослому віці повертали їхню пам'ять до рідних порогів.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021