Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Дослідіть добро

Поради вихователя-методиста

(за матеріалами О. Камінської)

ПІДГОТУЙТЕ  Тарілку з піском (або сіллю), залізні ошурки (їх можна дістати, обробивши напилком залізний цвях), магніт, лупу. Переконайтеся, що магніт достатньо потужний, щоб витягнути ошурки з піску чи із солі.

ДОСЛІДІТЬ    Чи можете ви побачити неозброєним оком або відчути пальцями залізні ошурки, перемішані з піском? Який інструмент допоможе це зробити? Проведіть  магнітом над тарілкою та спостерігайте, як він притягує до себе частинки заліза.

ПОМІРКУЙТЕ  Тарілка з піском символізує наше життя, частинки заліза – моменти щастя й радості, а магніт – вдячне серце. Воно знаходить у буденності чудові миті й притягує їх  до себе, як магніт залізні частинки.  Проводячи магнітом над піском, згадайте, що вам сьогодні подарувало радість:смачний сніданок, домашні улюбленці, родина. Подякуйте життю за кожну мить.

ДОСЛІДІТЬ ІЩЕ   Подивіться на ошурки крізь лупу. Що змінилося?

ПОМІРКУЙТЕ  ЗНОВУ     Ви побачили, як збільшилися пилинки заліза. Так само збільшуються моменти щастя, які ми цінуємо і за які висловлюємо вдячність.

ВІДЧУЙТЕ      Я – вдячна людина і з вдячністю приймаю все добре, що є в моєму житті.

Зауваги для дорослих

            Коли діти навчаться жити за духовними законами, як і за природними, вони набувають безцінних якостей: спокою, впевненості, позитивного світобачення, які в майбутньому допомагатимуть їм долати будь-які негаразди.

            Використовуйте карантин для спілкування і любові!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021