Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, День українського козацтва. Це свято данина всім козакам, захисникам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності. Кожен чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок і художніх творів, знято фільмів.

Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави – гімні України. Про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистить слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. Козак в уявленні українця – це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею, захисник Вітчизни, оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

В нашому закладі відбулося спортивне свято «Наші хлопці не малята – вони справжні козачата».

Впродовж розваги діти відчули справжній козацький дух, перевтілились в історію життя козаків. Діти показали свої козацькі вміння в таких конкурсах: «Дружні козаки», «Вправні вершники», «Силачі», «Перетягування каната», «Улюблена страва козаків», «Хто сильніший?».

 

Тож можна сказати, що у нашому дошкільному закладі підростає гідна козацька зміна.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021