Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу23 вересня 2013 року у рамках Тижня дошкільної освіти відбулося засідання "круглого столу" на тему:  "Дошкільна освіта міста: реалізація основних завдань, здобутки, проблеми, перспективи"

У засіданні взяли участь начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф., голова Білоцерківської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Чепурченко В.П., працівники управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, керівники дошкільних навчальних закладів, педагогічні працівники, батьківська громадськість, представники міських ЗМІ.

Метою проведення «круглого столу»  було  обговорення стану та шляхів розвитку дошкільної освіти міста, як основного завдання виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Учасником обговорення була також  завідувач дошкільного навчального закладу Атаманенко Людмила Василівна, яка озвучила проблему  підготовки дітей п’ятирічного віку до навчання в школі та проблему наступності і перспективності в роботі дошкільного закладу та школи.

Також були обговорені питання: реалізація  інноваційної діяльності в сучасному дошкільному навчальному закладі, впровадження здоров`язберігаючих технологій, створення умов для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими потребами, досвід співпраці  педагогічного колективу і родини у вихованні дошкільників.

За результатами засідання "круглого столу" прийняті рекомендації щодо шляхів вирішення проблем дошкільної освіти, які будуть включені до проекту Програми розвитку системи освіти Білої Церкви на 2014-2017 роки.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021