Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу    Театралізована діяльність дошкільнят грунтується на принципах розвивального навчання. Тому в кожній групі має бути куточок театралізованої діяльності. В такому куточку, окрім реквізиту, сценаріїв, масок, мають бути атрибути для режисерської гри. В таких іграх діти не тільки вчаться імпровізувати, а й, спілкуватися, обігрувати ситуації, брати на себе певні ролі. Багато іграшок виготовляється нашою промисловістю. Але інколи потрібні іграшки нестандартні, такі, які підвищать у дітей інтерес до театралізованої гри.
 
 На майстер-класі педагоги навчалися виготовляти такі цікаві іграшки, як метелик з рухомими крильцями, жучок-сонечко та бджілку. 
Основа для виготовлення цих іграшок схожа. Що ж потрібно для роботи?.
Небагато сентипону, шматочок чорної тканини, нитки, клаптик штучного хутра або кольорової тканини, невеликий кусочок фатіну для крилець.
 
З сентипону формуємо «лялечку», виділяємо голову, тулуб та черевце за допомогою нитки. Готовий тулуб комахи формуємо смужками хутра, пришиваємо вусики, лапки та крильця, приклеюємо очі. Ось комашка готова. Для управління таку іграшку можна закріпити на довгу паличку або ж на перчатку чорного кольору.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021