Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Якраз в дитинстві, коли так хочеться вирости, дорослий світ сприймається як найбажаніша казка. І вже зразу малеча мріє про те, ким вони стануть, коли виростуть, яку професію здобудуть.

Звичайно, кожен хоче стати банкіром, артистом, журналістом, лікарем. Та є дуже скромна професія, яка не так часто згадується в дитячих мріях про майбутнє, але, яка чи не найголовніша, коли дитина здобуває перші знання. Це – вихователь дошкільного закладу.

Вихователь - дивовижна професія. Ще один її плюс в тому, що вона дає можливість зазирнути в країну дитинства, у світ дитини. І хоч "всі ми родом з дитинства ", але ми дуже швидко забуваємо цей чарівний світ, не розуміючи навіть власних дітей. Дитячий світ набагато цікавіший, безмежніший і багатший, ніж світ дорослого. Завдання вихователя - не зруйнувати цю дитячу ілюзорність, а влитися в неї.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саме цю дивовижну професію презентували працівники дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка» на міському заході «Місто професій», який відбувся 24 квітня 2016 року. Дітям дали можливість поринути у світ професії вихователя. Кожна дитина, яка отримала паспорт, «влаштовувалась на роботу» у дитячий садок, пройшовши «стажування» з допомогою професіоналів-вихователів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти були дуже старанними, а за хорошу роботу діти отримували зарплатню – 50 євро, яку витрачали на свій розсуд в крамницях солодощів та подарунків.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021