Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

Музейна педагогіка є інноваційною технологією у сфері особистісного виховання дітей, створює умови занурення особистості у спеціально організоване предметно-просторове середовище.

Музейна педагогіка в останні десятиліття набуває велику популярність в системі дошкільної освіти і виховання, створюються музейні програми, виходять книги, розробляються методичні рекомендації. Сьогодні ми шукаємо в музеї партнера по вирішенню завдань, пов'язаних з вихованням і освітою дітей. Поняття «музейна педагогіка» з'явилося напочатку 80-х рр. і було запозичене з німецької термінології.

Для реалізації завдань розвитку особистості у дошкільному закладі було проведено семінар-практикум «Міні-музей моєї групи»

Теоретичну частину семінару підготували вихователі Спінчевська С.В. (ознайомила педагогів із значенням музеїв для всебічного і, зокрема, патріотичного виховання дошкільників), Болобосова Л.Е. (визначила прийоми діяльності дошкільників у міні-музеї) та Заболотня А.О. (як залучати батьків до поповнення експонатів міні-музею).

Під час практичної діяльності педагогів було представлено різні види міні-музеїв. Зокрема, вихователі Делія Г.В. та Комар Н.П. створили міні-музей Календаря. Вона познайомили з історією виникнення та видами календарів. Цікавою була розповідь про експонати міні-музею «Історія бджілки» вихователя Ганзеви ч Т.О. На виставці було представлено 4 розділи: маленькі трудівниці, що дають бджоли, смачно з медом, праця бджоляра. А батьки Надійки Оксамець виставили експонат – костюм бджоляра. Цей костюм Надійка одягає, коли йде з батьками на пасіку.

Дуже цікаво були представлені міні-музеї «Дружба свічки та сірника» (групи № 3,6) та «Цар Нептун» (групи № 1,2,7). Цар Нептун та його піддані бувли виготовлені із пластикових бутилок, що спонукає здійснювати навчання дітей бережного відношення до відходів та вторинного їх використання. А вихователі груп № 9 та №12 провели змістовну екскурсію по міні-музею «Наші тата». Тут було представлено експонати захоплень батьків: Постнова Є.О. – колекція календариків, Маменко С.М. – колекція збірних автомобільчиків, Балясников В.В. – медалі та кубки за перемоги у Універсіадах України з баскетболу, Муковін О.Ю. – медалі та нагороди а заганнях з айкідо, Педченко Р.І. – представив костюм моряка далекого плавання, Литвинов С.С. – займається радіодеталями, Гайдученко Р.В. – займається мисливством і показав приманки, Поп’юк І.М. – також представив колекцію автомобілів ручної роботи.

Після семінару всі діти закладу відвідали експозиції міні-музеїв. 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021