Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що є пам'ять людська і яким законам вона підпорядковується? Чому якісь імена вписані в книгу пам'яті золотими літерами, а якісь – чорнилами, що змиваються?.. А, можливо пам'ять зберігає лише те, що ми даємо їй на зберігання?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Музеї – це хранителі соціальної пам'яті, вони дають нам можливість вивчати минуле, задуматися про теперішнє і заглянути у майбутнє. Музеї сьогодні стають не тільки культурним, а й освітнім середовищем. Вихователі нашого закладу в рамках здійснення співпраці зі школою та з метою патріотичного виховання разом з батьками організували екскурсії до музеїв. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Діти старших груп  долучилися до історії свого міста, відвідуючи музеї ЗОШ №12 (музей Великої Вітчизняної війни), гімназія №1 (музей гімназійної освіти), ЗОШ № 3 (музей Л.Павлюченко та Т.Г.Шевченка).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А з яким задоволенням діти групи №9 відвідали  унікальний музей зв'язку обласної філії ПАТ «Укртелеком». Заснував його Іван Миколайович Бабанюк - людина, яка майже 30 років очолювала міськрайонну службу зв'язку i віддала для його розвитку та вдосконалення багато знань, зусиль та енергії.  Діти не тільки познайомилися із різними видами телефонів, а й самі працювали телефоністами.

 

 

Музей це дійсно цікаво і захопливо.

В мене друзів є багато,

Та найкращий друг – це брат.

Він усе на світі знає,  Мене мудрості навчає.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021