Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Святкування Дня вишиванки  ПЕРЕХІД ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заходи до Дня пам'яті та примирення    ПЕРЕХІД ЗА ПОСИЛАННЯМ  >>>>>>>>

 

 

 

 

 

 

 

Тематичний тиждень «Уклін Тарасовим шляхам»     ПЕРЕХІД ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>>>>

 

 

 

 

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. ПЕРЕЙТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>>>>

 

Дошкільний вік має свої потенційні можливості для формування у особистості вищих моральних почуттів, до яких і відноситься почуття патріотизму. Виховання любові до Батьківщини, до своєї Вітчизни – завдання надзвичайно складне, особливо, коли мова йде про дітей дошкільного віку. Сьогодні вкрай важливо зберегти свою національну неповторність, духовний зв'язок між поколіннями, систему моральних цінностей, яку крізь віки проніс український народ.  ПЕРЕЙТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>>>>

 

 

 

 

 

 

Багато людей вірять, що ми маємо вибір і можемо змінити екологічну ситуацію. Один із способів донести цю думку до суспільства — допомогти нашим дітям зрозуміти, що існує межа такої бездумної експлуатації природних ресурсів, негативного безвідповідального ставлення до себе, свого здоров'я, до інших навколо, до оточення і довкілля  ПЕРЕЙТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ >>>>> 

 

 

 

 

 

В рамках здійснення патріотичного виховання в дошкільному закладі проведено фотовиставку "Україна - моя Батьківщина"  ВІДЕОЗВІТ >>>>>>>

 

 

 

Нині, коли суспільство так захопилося інформаційно-технічним прогресом, що першочерговим стало прагнення до матеріального комфорту, особистої вигоди, надзвичайно важливо повернути в усі сфери життя пріоритет духовності. Однією із складових духовності, звичайно, є національно-патріотичне виховання.  Тому розпочати маємо з найпершої ланки освіти – з дошкілля.

  Педагоги дошкільного закладу спрямували організацію освітньо-виховного процесу в новому навчальному році на виконання завдань «Концепції національно-патріотичноговиховання дітей і молоді», яка затверджена наказом МОН України  № 641 від 16 червня 2015 року. У цьому документі національно-патріотичне виховання дітей визначається як комплексна система і цілеспрямована діяльність як дошкільного закладу, так і родини.  Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення до свого народу, Батьківщини, держави, нації.

           

 

Перед нинішніми дітьми Батьківщина постала не у найкращому вигляді: неспокій у суспільстві, економічна криза, війна. Тому перед педагогами стоїть нелегке завдання, як допомогти малечі наповнити серця любов'ю до країни, яку вони починають лише пізнавати.

Патріотизм – одне з найглибших почуттів, гордість за матеріальні й духовні досягнення свого народу, своєї Батьківщини, бажання зберігати її характерні особливості, культурні надбання, готовність захищати інтереси свого народу.

 

У роботі з дітьми педагоги закладу широко застосовують ідеї видатного українського педагога Василя Сухомлинського, зокрема ідею створення освітнього закладу як осередку культури, де «… панують чотири культи: Батьківщини, людини, книги й рідного слова».  Позитивним  результатом використання педагогічної спадщини є укорінення в дітях стійкого патріотичного почуття власної гідності та усвідомлення того, що кожен з них потрібен державі. Педагоги Кулініч З.К. та Кубенко Л.А. також працюють над оновленням змісту патріотичного виховання.

Розв'язуючи завдання Концепції, вихователі розробили методичні рекомендації «Люби і знай свій рідний край» (ознайомлення з містом Біла Церква) та систему дидактичних ігор з використанням матеріалів білоцерківщини. Мета даних рекомендацій – систематизувати та інтегрувати зміст освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку щодо виховання їх гідними громадянами міста Біла Церква, майбутніми патріотами з високим рівнем моральності та духовності.

 Надважливішим аспектом у роботі з виховання патріотизму у нашому закладі є орієнтування дітей на цінність творення, творчої праці та праці взагалі. Людина приходить у світ, який до неї створили інші люди, і приймає його як даність, лише згодом починаючи усвідомлювати: ніщо не виникає без докладання зусиль. Тому гаслом нашої роботи є слова: «Сміття, викинуте у смітник, а не на дорогу, набагато патріотичніше за словесні завіряння в любові до Батьківщини на мітингах».

 

В зв'язку з подіями на  Сході нашої країни велика увага приділяється вихованню патріотичних почуттів у дітей завдяки зустрічам з учасниками бойових дій, виготовлення для них сувенірів, малюнків, написання листів. А зустрічі з воїнами справляють на дітей неперевершені враження.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021