Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

З 22 по 28 квітня 2016 року до Всесвітнього дна охорони праці в закладі було проведено Тиждень профілактики та культури безпеки праці. Протягом тижня проходили заходи щодо виконання вимог дотримаання безпеки життєдіяльності працівниками різних категорій, дотримання інструкцій з охорони праці, пожежної безпеки, проведено практичний тренінг з евакуації дітей та працівників з приміщень навчального закладу. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках проведення навчань з протипожежної безпеки проведено ряд заходів з дітьми.

Зокрема, в усіх групах вихователі познайомили дітей з професією пожежника через розгляд ілюстрацій, читання оповідань, закріплення правил поведінки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кожна дитина повинна знати номер телефону, за яким потрібно телефонувати при пожежі. Діти зобов'язані знати, що при загорянні приміщення його необхідно відразу ж покинути. При цьому двері за собою треба закрити, щоб не дати вогню поширюватися. Правила протипожежної безпеки забороняють ховатися від стихії в шафах, коморах. Якщо немає можливості покинути приміщення, то необхідно відкрити вікно і покликати на допомогу. Якщо загорівся одяг, то слід погойдатися на підлозі до повного згасання вогню. При пожежі, що виникла в під'їзді, не можна залишати квартиру. Необхідно відкрити вікна, балкон і покликати на допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже важливо пам'ятати такий момент: при евакуації з квартири під час пожежі в жодному разі не можна користуватися ліфтом. Може відімкнутися електроенергія, і кабінка ліфта стане небезпечною пасткою.

Інструктор з фізкультури провела спортивні естафети “Пожежники на навчанні”.

А вихованці старших груп відвідали пожежну частину та музей пожежників. Музей пожежної справи запросив дітей на цікаву екскурсію по автопарку пожежної техніки. Діти  не тільки побачили пожежні автомобілі, а й “кермували” ними. Справжній шквал цікавих фактів обвалився на дошкільників.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021