Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

Завжди викликає захоплення людина інтелектуально розвинена, яка вміє логічно мислити, концентрувати увагу, фізично здорова. Але, на думку багатьох учених, для того, щоб людину вважали всебічно розвиненою, цих якостей недостатньо. Тому дуже важливо з раннього віку розвивати не тільки інтелектуальні, а й творчі здібності дошкільника.

Невипадково з давніх часів будь-яка педагогічна система не уявлялася без вивчення іноземної мови, музики, малювання. Як правило ці дисципліни вважалися навіть обов’язковими. Дякуючи тому, що традиційне сімейне виховання передбачало розвиток творчих і гуманітарних здібностей, ми і сьогодні вважаємося культурною нацією.

 

 

Одне із найголовніших завдань методичної роботи — допомогти педагогам у фаховому зростанні, підтримати їхню ініціативу, розвивати творчий підхід до праці. Особливою формою підвищення фахового рівня є проведення днів майстерності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках такого проекту вихователь Наталія Комар та музичний керівник Лариса Лаптєва разом із своїми вихованцями підготували музичну казку-оперу “Муха-Цокотуха”. Саме у цьому виді музичної діяльності діти мають можливість розкривати свої музичні та акторські здібності, а це стимулює до самостійної дитячої творчості.

 

Глядачі отримали велике задоволення від перегляду казки-опери та подякували маленьких акторів за чудову гру. 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021