Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу           

В дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) № 18 «Ясочка» пройшов День педагогічної майстерності педагогів, що атестуються.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Разом із вихователями старшої логопедичної групи вчитель-логопед Науменко Тамара Василівна впроваджує у роботі педагогічну спадщину В.О.Сухомлинського. Тому і сьогодні до дітей у гості завітав незвичайний герой – дядечко Переказ. Діти переказували оповідання В.Сухомлинського «Ялинка для горобчиків».  Дошкільники продемонстрували високий рівень майстерності ведення монологу, адже вони переказували твір за допомогою схем, які розробила вчитель-логопед. Також дієвим методом у навчанні дітей переказу стало використання інформаційно-комунікативних технологій. Представлена презентація оповідання також сприяла послідовному та чіткому дотриманню змісту переказу дітьми.                       

 Музичний керівник Тихоненко Дар′я Сергіївна своє професійне кредо визначає, як постійно зростаючу педагогічну майстерність, яка направлена на виховання і розкриття в дітях музичних здібностей, прищеплення любові до музичного мистецтва. Разом з тим, вона проектує так музично-освітню діяльність, щоб діти не тільки сприйняли музичний репертуар, а й засвоїли його першоджерела.

  Тематичне музичне заняття «Українські козаки» яскраво розкрило перед дітьми гармонію та історію українського народного танцю – гопак.

 "Танець – це не просто рухи під музику, це яскравість, краса, захоплення, це мова тіла. Справжній танець – це маленьке життя»,        тому під час заняття діти слухали українську народну музику «Гопак». Слухання музики супроводжувалося переглядом танцю. Діти виконали вправу «Йшла колона». Також весело звучала пісня «Будемо козаками» А.Загрудного. Історію українських козаків та їх звичаї діти відобразили у грі «Спритні вареники» та під час виконання українського танцю.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021