Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуДошкільний вік як період становлення особистості має свої потенційні можливості для формування вищих моральних почуттів, до яких і відноситься почуття патріотизму.

Метою національно-патріотичного виховання є формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних вітчизняних історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов'язків.

Щоб досягти цієї мети, виховувати патріотів слід вже з дошкільного віку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Патріотичне почуття за своєю природою багатогранне, воно об’єднує всі сторони особистості: моральну, трудову, розумову, естетичну, а також фізичний розвиток і передбачає вплив на кожну із сторін для отримання єдиного результату.

На педагогічній раді педагогами були представлені проекти, з допомогою яких можна вирішити різні аспекти патріотичного виховання. Це такі проекти: «Моя Біла Церква», «Україна – моя Батьківщина», «Київ, оспіваний в піснях», «Українська пісня», «Україна – моя Батьківщина», «Земля - наш дім», «Чужому навчайтесь і свого не цурайтесь». Вони є як короткотривалими, розрахованими на 2-4 тижні, так і довготривалими, розрахованими на пів року чи на навчальний рік.

Педагогами складено планування до кожного з проектів та підібрано дидактичний матеріал.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021