Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

29 лютого 2016 року в дошкільному закладі була проведена педагогічна рада “Екологічна освіта дошкільників засобами театралізованої діяльності”.

 

Одним з найактуальніших завдань педагогів стало екологічне виховання юного покоління. Адже їм виправляти помилки батьків, лікувати моря, річки, ліси, відроджувати землю. І так важливо, щоб вони змалечку покохали природу в її дивовижному різнобарв’ї та різноманітті, усвідомили непорушні зв’язки між усім живим на землі, відчули себе невід’ємною часткою цієї стрункої і величної системи, цього неоціненного дару, що зветься життям.

 

Людина стала людиною, за твердженням В.О.Сухомлинського, коли почула дихання листочків і пісню солов’я; лагідний плескіт хвиль і урочисту тишу ночі, - почула, затамувавши подих.

Свою роботу педагогічна рада спланувала на основі інтегрованого підходу до екологізації різних видів діяльності, а саме: діяльність дитини в розвивальному середовищі та природі, в різних видах діяльності, зокрема, - в театралізованій, а також в тісному співробітництві з батьками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В ході педради були використані інтерактивні методи роботи з педагогами.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021