Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

 

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №18 «Ясочка» проводить прийом дітей в групи раннього та дошкільного віку.

 

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ   

 

 

З метою створення єдиної загальноміської електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, забезпечення відкритого освітнього ресурсу для батьківської громадськості рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з 01.09.2018 року запровадився електронний запис дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади  м. Біла Церква на 2020/2021 навчальний рік.    ДЕТАЛЬНІШЕ >>>>>>>  

 

Правила електронної реєстрації визначені «Порядком електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква», затвердженим рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.06.2018 року №214   ДЕТАЛЬНІШЕ  >>>>>>

У зв'язку з карантинними заходами, ви можете надсилати  заяву для зарахування дитини до  дошкільного закладу в режимі он-лайн.  

Для оформлення заяви перейдіть за посиланням: Зразок заяви  >>>>>>>   (завантажте і роздрукуйте бланк заяви, заповніть бланк заяви власноруч, сфотографуйте чи відскануйте і надішліть її копію на вказану електронну адресу    crd18yasochka@ukr.net, в темі  зазначаєте прізвище та ім'я дитини.  

Після зняття карантинних заходів необхідно буде принести оригінал та копію свідоцтва про народження дитини, довідку від лікаря про те, що дитина може відвідувати дошкільний заклад, копію форми №0-63/о (про щеплення), підтвердження проживання дитини в м. Біла Церква.

          

Ми раді бачити ваших діток.

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021