Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

«Долю рідного міста пише кожен із нас» - під таким девізом відкрилася секція вихователів середніх та старших груп міста. Проблема, яку обговорювали вихователі -  «Ознайомлення дітей дошкільного віку з рідним краєм засобами інтегрованої освітньої діяльності». В інструктивно-методичних рекомендаціях щодо організації роботи в дошкільних навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році одним із пріоритетних напрямків роботи визначалося патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.

На сучасному етапі становлення державності будь-якої країни проблема патріотичного виховання дітей набуває особливого значення, тому що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотичне виховання, у свою чергу, створює потрібні передумови для формування громадянської поведінки. Тема патріотичного виховання дитини завжди була актуальною. Дуже цікаво пройшла презентація парціальної програми «Люби і знай свій рідний край» (ознайомлення з містом Біла Церква) вихователя Кулініч Зінаїди Костянтинівни. Вона розкрила шляхи виховання  у старших дошкільників поваги до рідного міста. Гартування маленького патріота передбачає роботу з формування уявлень про назву рідного міста, найближчих вулиць, площ, про його визначні місця. Вихователь старшої логопедичної групи Кубенко Ліна Анатоліївна презентувала посібник до програми «Люби і знай свій рідний край» і, під час проведення інтегрованого заняття із вихованцями, показала, які дидактичні ігри можна виготовити, щоб знайомити дітей з білоцерківщиною. Вихователь Палкіна Леся Петрівна представила на розгляд педагогів цікаву подорож «Мости Білої Церкви».

 

Головною метою заняття стало ознайомлення дітей середньої групи з різновидами мостів нашого міста та розуміння дітьми поняття, що міст об’єднує не тільки береги річки, а і людей. А вихователь Хоменко Тамара Володимирівна поділилася досвідом роботи щодо використання педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського під час ознайомлення дошкільників з рідним краєм. Цікаво та мелодійно звучали пісні у виконанні педагогів закладу та дітей про наше місто під час музичної розваги «Біла Церква – місто добра», яку підготувала музичний керівник Лелюх Наталія Вікторівна. На згадку про зустріч працівники закладу зробили всім присутнім подарунок: вишитий прапор Білої Церкви.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021