Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Нагальною потребою XXI століття  стає формування такого способу життя, який був би основою довготривалого ощадливого гармонійного розвитку людства. Науково-технічний прогрес, інноваційні технології самі собою не здатні подолати всі загрози, що постали нині перед людством. Для цього потрібна нова філософія, нова політика, нові моральні імперативи — зобов'язання кожної людини і людства в цілому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адже, всі розуміють, що неконтрольовані зміни довкілля ставлять під питання саму можливість подальшого існування людини, людства, природи в теперішніх формах.

З метою реалізації Міжнародного проекту «Освіта для сталого розвитку в дії» в дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» відбувся семінар-практикум для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста з проблеми: «Формування у дошкільників мотивацій до дій і моделей поведінки, орієнтованих на сталий стиль життя».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багато людей вірять, що ми маємо вибір і можемо змінити екологічну ситуацію. Один із способів донести цю думку до суспільства — допомогти нашим дітям зрозуміти, що існує межа такої бездумної експлуатації природних ресурсів, негативного безвідповідального ставлення до себе, свого здоров'я, до інших навколо, до оточення і довкілля. Якщо вже зараз почати діяти в цьому напрямі, у нас ще є надія. І діяти необхідно не лише заради нашого спільного майбутнього, а й заради фізичного здоров'я кожного із нас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В ході семінару вихователем-методистом Волковою Г.Г. були розкриті питання про те, як здійснювати комплексний підхід  щодо долучення на практиці  педагогів до стилю життя, орієнтованого на сталий розвиток, зміцнювати  їх власне ставлення до багатьох повсякденних речей, як впроваджувати  в освітній процес нетрадиційні, творчі форми і методи роботи з цієї проблеми з метою отримання важливих результатів роботи, цінних для розроблення стратегії сталого розвитку дошкільників.

 

Вчитель англійської мови Король Ю.А. надала практичний матеріал щодо втілення ідеї сталого розвитку в країнах Європи – Польщі, Німеччині, Швеції. А практичний психолог Присяжнюк Т.А. провела психологічний тренінг «Екологія душі».

Слухачам семінару було запропоновано перегляд  музичної розваги «Кольорова планета Земля».

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021