Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

Кожен день дитини повинен розпочинатися із позитиву. Позитивний настрій, радість та задоволення це першооснова здорового стилю життя. «Що знаєш у дитинстві – знаєш на все життя…» писала Марина Цвєтаєва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У домашньому вихованні модель здорового способу життя складається відповідно до традицій родини. І якщо цей процес проводиться легко та природно, то дитина засвоїть правила на все життя. Зазвичай під поняттям «здоровий спосіб життя» розуміють лише зайняття спортом.

Відійти від такої моделі допоможуть батькам вихователі шляхом пропаганди напрацьованих людством і зафіксованих у культурі засобів пізнання здорового способу життя.

В дошкільному закладі пройшов семінар-практикум «Пошук ефективних шляхів щодо формування здорового способу життя та фізичних якостей в умовах сім'ї».

Під час семінару педагоги поділилися досвідом, як можна проводити з батьками різні заходи. Музичний керівник Наталія Лелюх відмітила, що музика також впливає на виховання дітей. Адже пісня може нести у собі як позитив, так і негатив. Тому батькам слід підказати, на які пісні слід звертати увагу дітей.

 

 

 

Вихователі груп №3 та 6 підготували виступ агітбригади «Що таке здоров'я». Педагоги практично вправлялися у виконанні вправ «кун-фу»; ознайомилися із виконанням «мудрів», різних видів дихальної гімнастики та вправ для профілактики Миколи Єфименка. Вузькі спеціалісти (вчителі-логопеди, вчитель англійської мови та практичний психолог) підготували відеоролик «Пропаганда здорового способу життя у телевізійних рекламах». Інструктор з фізкультури запропонувала педагогам познайомитись самим та презентувати батькам унікальний метод оздоровлення «гімнастику Хаду», яку розробив Звіад Арабулі.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021