Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуСьогодні ми отримуємо інформацію самими різними способами: через зоровий канал (телебачення і досвід), через слух, відчуття. Але найчастіше ми читаємо книги, журнали, заглядаємо на інтернет-сайти. Робимо замітки, записуємо важливі думки на полях. Для нас звичний спосіб обробки інформації - прочитав або послухав, запам'ятав або записав те, що здалося важливим, обдумав. Одна із сучасних технологій навчання дітей дошкільного віку зберігати та запам'ятовувати інформацію - це створення інтелектуальних карт.

Згідно плану роботи ЗДО було проведено теоретико-практичний семінар з проблеми "Розвиток практичних умінь дітей дошкільного віку шляхом створення інтелектуальних карт".

Вихователь Комар Н.П. ознайомила педагогів з технікою створення інтелектуальних карт Тоні Бьюзера. Ганзевич Т.О. провела практикум зі створення інтелектуальних карт для дітей і з дітьми «Вибери тему». Як створювати інтелектуальні карти за творами В.О. Сухомлинського розповіла вчитель-логопед Науменко Т.В. Вихователі-початківці зіграли роль дітей дошкільного віку і спробували створити інтелектуальну карту за допомогою картинок. Створюючи інтелектуальні карти, педагоги перетворили текст твору у живі речі, які несуть інформацію.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021