Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуПрактичний психолог Присяжнюк Т.А. та вихователь Шеховцова Т.В. провели дискусійний семінар з проблеми «Тип інтелекту. Використання його особливостей педагогом з дітьми дошкільного віку».

Використовуючи цю унікальну теорію, було запропоновано педагогам ще раз переглянути свої найкращі викладацькі надбання і зрозуміти, чому деякі з них «працюють», а деякі ні. Розглядали організацію навчання і розвиток дитини таким чином, щоб забезпечити гармонійний та індивідуальний підхід до кожного. Теорія множинного інтелекту підтверджує те, з чим педагоги мають справу щодня: люди можуть мислити та навчатися різними способами:

- педагоги на практиці засвоїли типи інтелекту та визначили шляхи освітньої роботи з дітьми за різними типами інтелекту;

- на семінарі була запропонована відео-вправа «Мозковий штурм»

(показ уривків з кінофільмів по різним видам інтелекту);

- кожен вид інтелекту розглядався окремо. Це супроводжувалося цікавими завданнями, та порадами про те, як допомогти дітям зміцнити їхні сильні сторони;

- педагоги намагалися відтворити запропоновані вправи для розвитку мозку «Пальцівки»;

Вміння підібрати той стиль навчання, який ідеально підійде саме цьому малюкові, забезпечить розвиток дитини максимально ефективним і радісним.

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021