Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу   Семінар-практикум  вид заняття, мета якого полягає в забезпеченні можливості практичного використання теоретичний знань вихователів. Він передбачає інтенсивну самостійну практичну роботу учасників і ведучого за визначеною темою. У процесі проведення семінару-практикуму відбувається безпосередній обмін досвідом, розглядаються варіанти розв’язання тих чи інших проблем.

   Семінар-практикум було проведено за трьома частинами:

1.     Музичний керівник Лаптєва Лариса Миколаївна розповіла вихователям та створила презентацію про історію виникнення театру.

2.     Вихователі Кубенко Л.А., Савєльєва В.М., Коцюрба Ю.Б., Спінчевська С.В., Рясна Н.А. показали на практиці, як можна знайомити дітей з театром, розігравши сценку «Добрий лікар Айболить».

3.     Цікаві запитання від театральної Маски (роль якої грала вихователь Дерев′янко О.І.) допомогли педагогам поповнити свої знання про театр, його професії.

4.     А вихователі Вдовиченко О.А. та Палкіна Л.П. в невеличкій грі-інценівці «Ворона-каркарона» навчили дітей не обманювати інших.

  Семінар-практикум пройшов дуже цікаво. Вихователі, не тільки познайомилися із нетрадиційними видами театрів, а й змогли повправлятися у їх виготовленні. Всі дійшли висновку, що театралізована діяльність дітей в дитячому садку, повинна займати достатньо часу.

  А щоб діти стали акторами, вихователям потрібно разом з ними розігрувати сценки, виготовляти героїв казок в другу половину дня, малювати афіші, виготовляти квитки, відвідувати вистави і просто гратися в театр.Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021