Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуУкраїна, Батьківщина, Вітчизна… Ці слова дорогі кожній людині. Коли ж бере початок Україна?

Легенда розповідає... Колись давно Бог створив народи й кожному наділив землю. Наші предки кинулися пізніше, але землі уже не дісталося. От вони пішли до Бога, а Він у цей час молився, й вони не сміли цьому заважати. По якійсь хвилі Бог обернувся, сказавши, що вони чемні люди. Дізнавшись, чого люди прийшли до нього, запропонував їм чорну землю. «Ні, - відповіли наші предки, - там уже живуть німці, французи, іспанці». «Тоді я дам вам землю ту, що залишив для раю. Там усе є: річки, озера, ліси, степи. Але пам’ятайте: якщо будете її берегти, вона буде ваша, а ні – дістанеться ворогові». Пішли наші предки на ту землю, оселилися й живуть до сьогоднішнього дня. А країну назвали Україною.

Виховання свідомого громадянина і патріота передбачає формування в дитини глибоких уявлень про історію, природу, культуру рідної країни, високих моральних рис, національної самосвідомості та громадянської відповідальності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В дошкільному закладі проведено тематичний тиждень “У віршах Тараса - моя земля”. Діти подорожували Україною, милувалися неповторним обличчям кожного села та міста, слухали та співали пісні на слова Т.Г.Шевченка. Закінчився тиждень проведенням флешмобу “Кольори України”.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021