Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуПерші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.

Щороку в закладі дошкільної освіти проходять шевченківські дні. І цього року педагоги провели заняття, в яких несли Шевченкове слово до дітей.

Цікаво пройшло ознайомлення з твором Т.Шевченка «Катерина», яке провела Г.В. Делія. Діти не тільки слухали вірш, а й розглядали картину і слухали про долю української жінки. Поезія Т. Шевченка, неначе віночок, красивих віршів про весну. Цей вінок сплітала з дітьми групи № 12 Жильнікова І.А. А Л.Е. Болобосова знайшла мелодичні слова у творі «Зацвіла в долині червона калина» і створили виставку «Калинове диво».

Цікаві, співучі вірші Тараса Григоровича знайшли дорогу до сердець дітей груп №5 (Вдовиченко О.А.), №2 (Кубенко Л.А.), №3 (Шевченко В.В.), №7 (Атаманенко Н.І.) та №6 (Палкіна Л.П.).

Але не менш багата і цікава творчість Шевченка - художника. Природа щедро наділила поета великим талантом. Мистецька спадщина Шевченка нараховує близько 1200 робіт. Окремі роботи Шевченка переглянули діти групи №8 (Заболотня В.О.) під час подорожі сторінками усного журналу «Шевченко-художник».
Творчість Тараса Шевченка давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко - це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії.
 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021