Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

12 лютого 2016 року відбулося засідання школи новопризначеного вчителя-логопеда, керівник якого Рябчук Т.М. Проблема, яка висвітлювалась на засіданні: «Застосування методів і прийомів моделювання в роботі з розвитку та корекції зв`язного мовлення у дітей з мовленнєвими порушеннями».

 

Своєчасний і якісний розвиток зв’язного мовлення – важлива умова повноцінного мовленнєвого розвитку дошкільника. Важливим місцем в системі засобів розвитку мовлення дошкільників займає використання наочності, а саме – наочні моделі, в яких дитина відтворює структуру об’єктів і зв’язків між ними.

 

Моделювання – наочно-практичний метод навчання в основі якого лежить принцип заміни: реальний предмет дитина замінює іншим предметом, його зображенням, якою-небудь умовною позначкою. Основне завдання моделей – полегшити дитині відтворити почуте, побачене, придумане. З допомогою карток-символів дітям легко вдається вивчати вірші, відгадувати загадки, складати та переказувати казки, оповідання, ознайомлюватися з явищами природи в різні пори року, гратися в дидактичні та сюжетні ігри.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На засіданні школи наставники поділилися своїм досвідом та напрацюваннями з розвитку зв’язного мовлення, використовуючи прийоми моделювання.

 

Вчителі-логопеди збагатили свої знання під час проведення теоретичних доповідей, консультацій та практичних форм роботи, а також продемонстрували свої наробки з даної проблеми. 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021