Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

Часом щільний графік батьків і навчання дітей не залишають часу на заняття спортом. Проте, кожен погодиться, що спорт – це важлива складова життя людини. Адже спортивна сім'я – це сім'я, яка піклується про своє здоров'я і своє благополуччя. Важливий спорт і для зростаючих дітей – у них краще розвивається скелет, постава, вони стають сміливішими і витривалішими.

Найкращий спосіб зацікавити дитину спортом – це сімейні заняття, тобто, спортивна сім'я. Це не тільки користь власне від спорту, але й приємне проведення часу, яке згуртовує всю сім'ю, а діти звикають вести правильний і здоровий     спосіб життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В перший день зими в нашому дитячому садку під гучним гаслом «Спортивна родина – щаслива дитина» пройшло спортивне свято. У святі приймали  участь вихованці дитячого садка: команда «Капітошка» та команда «Усмішка». Підтримати дітей та прийняти участь у змагання були запрошені всі небайдужі до спорту та здоров'я: тата, мами, бабусі, дідусі, братики й сестрички. Діти з задоволенням змагались в естафетах та конкурсах. З радістю приймали участь у естафетах і тата: стрибали в мішках, перетягували канат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мами теж позмагалися з дітьми у конкурсі «Хто краще сервірує стіл до обіду».   Бабусі та дідусі разом з дітьми змагались у грі «Збираємо іграшки». Свою творчу уяву та мислення батьки проявили під час гри-пантоміми «Загадай – ми відгадаємо». Батьки   показували певний вид спорту, а діти – відгадували. В кінці свята всі учасники               згуртувалися, отримали  веселі емоції, задоволення, гарний настрій та медалі «За активну участь у    спорті». На завершення свята всі разом затанцювали ритмічний таночок    «Дружба».

 

Дякуємо всім родинам, що не байдужі до здоров'я своєї сім'ї та весело провели     вільний час разом зі своєю малечою.                                             

Спорт згуртовує, єднає,

Перемога всіх чекає.  

Буде сильною родина,

Буде квітнуть Україна.

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021