Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуДошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №18 «Ясочка» очолює
завідувач –
Атаманенко Людмила Василівна. Має вищу педагогічну освіту. Стаж  роботи – 29 років. Нагороджена Грамотами Управління освіти, Головного управління освіти, Київської обласної адміністрації, Грамотою Верховної ради України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України», є лауреатом Білоцерківської міської премії за заслуги в галузі освіти у 2008 році.
На цій сторінці ви зможете знайти
цікаві матеріали з досвіду роботи, наші досягнення, а також матеріали та інформацію, яка допоможе вам організувати свою роботу, як керівника.

Зокрема, ми познайомимо вас із інноваційними формами роботи сучасного керівника.    Згідно із змінами до Закону про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально-виховного процесу на керівників дошкільних закладів покладається відповідальне завдання: створити умови для здобуття обов'язкової  дошкільної освіти дітей старшого дошкільного віку.
       
На сучасному етапі розвитку дошкільної освіти велику роль відіграє вміле поєднання завідувачем керівництва та контролю всіма напрямками роботи дошкільного закладу. З цією метою видаються накази проводяться перевірки, складаються довідки та акти, проводяться звітування, збори, наради.
     Зі зразками таких документів можна познайомитись на наступних сторінках
  >>>>>>
Керуючись положенням «Про порядок звітування
керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних
закладів перед педагогічним колективом та громадськістю»
, завідувач в кінці
навчального року робить підсумок своєї діяльності і ставить завдання на
наступний період. Пропоную
з
разок мультимедійного супроводу з
віту.    >>>>>>

5 листопада 2010 року відбувся І Всеукраїнський з'їзд педагогічних працівників дошкільної освіти. На 
з'їзді виступив Міністр освіти і науки України Д.В. Табачник. Було окреслено пріоритетні завдання
дошкільної освіти на наступні роки Д.В. Табачник повідомив, що затверджено  новий штатний розпис
для дошкільних навчальних закладів.

Пропоную обговорення результатів впровадження Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку (6-й рік  життя)  «ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ»  

 Ваші надбання буду рада прочитати на своїй електронній  скриньці за адресою   lav8385@yandex.ua, також поділюсь  надбаннями нашого колективу

Відеозвіт батьківської конференції

 
3 березня 2011 року в Міністерстві освіти і науки за участі заступника Міністра Б.М. Жебровського відбулося засідання дискусійного клубу з питань роботи центрів розвитку дитини. У роботі дискучійного клубу взяли участь керівники центрів розвитку дитини з багатьох регіонів України. Нагоду брати участь у цьому форумі мала і я. 

30 червня 2011 року в МОНмолодьспорту за участю заступника Міністра Бориса Жебровського було проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: "Реалії сьогодення: пріоритети та перспективи розвитку дошкільної освіти. Впровадження програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт".  Учасником цього семінару була і я, де презентувала досвід роботи  нашого дошкільного закладу з впровадження програми розвитку дітей  старшого дошкільного віку "Впевнений старт".

 

28 жовтня 2011 року відбувся III Всеукраїнський з'їзд працівників освіти,  делегатом якого була я в складі делегації Київської області 

  

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021