Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

У житті кожної дитини є дві найдорожчі, найрідніші у світі людини – мама і тато. Мама – еталон ніжності, турботи і тепла, а тато – мужності, сили і витримки. Кожен хлопчик мріє стати схожим на свого батька, а дівчинка відчуває себе захищеною поруч із ним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щоб донести до дошкільників роль батька у сім'ї, викликати почуття гордості за своїх любих тат, напередодні Дня збройних сил України в ДНЗ (ЦРД) №18 «Ясочка» було організоване свято «Спортивна родина – тато і я». Учасниками спортивного свята стали татусі зі своїми синами та дочками, які поєдналися у три команди «Живчики», «Смайлики» та «Капітошки». Три команди завзято змагалися в веселих конкурсах : «Біг з перешкодами», «Стрибки в мішках», «Сімейний дует», «Перетягування канату».

Багато теплих слів вдячності лунали з маленьких вуст саме для них – для найкращих тат. Сподіваємось, що загальне родинне свято, спонукатиме батьків до більш активного спілкування із власними дітьми, надасть їм можливість зрозуміти, що власний позитивний приклад – найкращий засіб виховання.

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021