Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

Питання моралі, морального виховання є злободенним для нашого сьогодення. Батьків і педагогів хвилює питання, що і коли  треба робити, щоб навчити дітей дотримуватися моральних норм. Саме спадок В.О.Сухомлинського - багатюще невичерпне джерело для громадянського та морального виховання.

Формування морально вихованої особистості, за В.О. Сухомлинським, має починатися з орієнтації дитини в своїй повсякденній поведінці не тільки на особисті бажання, а й на інтереси людей, які її оточують. Тому педагог радив ставити дітей у ситуації, що вимагають прояву таких моральних якостей як відповідальність, обов’язок, бажання робити добро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаве заняття показала для слухачів «Академії неперервної освіти» вихователь групи №7 Хоменко Тамара Володимирівна. Через використання творів В. Сухомлинського, вона намагалась  донести до свідомості малих українців що таке щастя. Діти, на доступних розумінню прикладах, вчаться переживати радість від здійснених ними для когось добрих справ, починають усвідомлювати необхідність доброзичливого співжиття.

Оповідання В. Сухомлинського сприяють також формуванню мовленнєвої компетентності дітей, яка передбачає розвиток уміння розповідати, виражати свою думку, добирати засоби виразності, чітко, зрозуміло описувати події. 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021