Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входуЖиву, учусь, нікому не кланяюсь,

і нікого не боюсь…

велике щастя буть вольним чоловіком.

Т. Шевченко  

 

Традиційно, в перші весняні дні, ми вшановуємо пам'ять великого Українця – Тараса Шевченка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 9 по 12 березня 2016 року в дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» проведено тиждень, присвячений Великому Кобзарю,  «Тарасовими шляхами».

Музичними керівниками були проведені розваги: «Музика природи у творчості Т.Шевченка», «Весняні хороводи». Під час слухання музичних творів та читання поезії  розкривалися естетичні почуття старших дошкільників. Діти декламували вірші Т.Шевченка, виконували твори великого Кобзаря, що покладені на музику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А вихователями були проведені тематичні заняття. Разом з вихователем Вітою Шевченко діти,  за допомогою ілюстрацій, подорожували видатними місцями, де побував Кобзар, а з Надією Атаманенко декламували вірші поета.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У спогадах родини Шевченка є немало свідчень про те, що настінне народне малювання, вишивка будили у поета пристрасть до створення власних малюнків. А коли він почав учитися в школі, ця пристрасть розвинулася ще сильніше. Тому, вихователі Леся Палкіна та Світлана Спінчевська, на заняттях з художньо-естетичного розвитку, запропонували дітям передати у малюнках свої враження від віршів поета.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021