Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу18 квітня 2014 року відбулося об'єктове тренування «Дії керівного складу цивільного захисту дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) № 18 «Ясочка» у разі раптового відключення  водопостачання». О 9.00 «18» квітня 2014 року керівник цивільного захисту - завідувач дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) № 18 «Ясочка» одержав повідомлення від заступника завідувача з господарської частини дошкільного навчального закладу № 18 про те, що в дошкільному закладі відбулося відключення водопостачання через прорив труби. Зі слів заступника завідувача з господарської частини відключення відбулося аварійно. Є імовірність прориву труб у підвалі і негативного впливу її факторів на здоров'я дітей та працюючого персоналу.  

Працівники дошкільного навчального закладу займаються навчальним процесом згідно розкладу. Інструкція з дій керівного складу цивільного захисту дошкільного навчального закладу щодо  надзвичайних ситуацій відпрацьована в повному обсязі, де визначені заходи захисту працюючого персоналу, дітей і території дошкільного навчального закладу. 

Керівний і командно-начальницький склад цивільного захисту дошкільного навчального закладу пройшов підготовку до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021