Ви увійшли як Гость

Група "Гості"

Головна |  Мій профіль | Вихід
меню порталу
форма входу 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.

Патріотичні почуття дітей дошкільного віку засновуються на їх інтересі до найближчого оточення (сім'ї, батьківського дому, рідного міста, села), яке вони бачать щодня, вважають своїм, рідним, яке нерозривно пов'язане з ними. Важливе значення для виховання патріотичних почуттів у дошкільників має приклад дорослих, оскільки вони значно раніше переймають певне емоційно-позитивне ставлення, ніж починають засвоювати знання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще з дошкільного віку у дітей повинна закладатися готовність захищати і примножувати здобутки народу, рідного краю. У домашньому середовищі по-особливому сприймається шевченківське слово, народна пісня, рідна природа, батьківський дім, сімейні реліквії, спогади старших. Не варто думати, що високі поняття недоступні дитині. З дітьми потрібно говорити про Батьківщину, її неповторну красу. Дошкільники мають навчитися любити щось не загально-глобальне, а своє, рідне і зрозуміле для їх сприйняття.

 В рамках проведення тематичного тижня  "Хай в серці кожної дитини живе любов до України" в дошкільному  закладі було проведено тематичні заняття "Моя Україна від краю до краю», «Що я знаю про Державний прапор та герб України», «Я українець, і я цим горджуся».

 На заняттях діти набралися вражень та знань про навколишнє: про близьких людей, про свою Батьківщину. Діти з цікавістю розглядали мапу України, завдяки чому побували  в різних  куточках нашої країни, ознайомились з різними видами народних ремесел. В ході кожного заняття-подорожі діти декламували вірші про красу та велич рідного краю, грали в народні ігри, а на завершення – виклали вінок дружби, що символізував об’єднаність України від краю до краю.

В рамках проведення тематичного тижня музичні керівники Тихоненко Д.С. та Лаптєва Л.М. провели музичну розвагу «Парад вишиванок» та флеш-моб «Перлина- Україна».

     Захопливо пройшла уявна екскурсія до міні-музею «Національні костюми різних регіонів України». Діти порівнювали різноманітність кольорів, барв та елементів вишиванок та сплітали їх  у яскраві орнаменти, граючи в гру «Голочка і ниточка». А хлопці-козаки, хоч не вміють вишивати, та порадували всіх запальним таночком «Повзунець». Закінчилося дійство парадом вишиванок під виконання пісні «Українці».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Такі заходи сприяють формуванню в малюків готовності захищати й примножувати здобутки та історію свого народу, рідного краю, вихованню любові та поваги до цілісної  та незалежної  України.

 

Як відомо, у житті є різні цінності.  Але є й такі святині, які ні з чим не можна зіставити і порівняти: Вітчизна, відданість рідній землі й народові.  

            

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0друзі сайту

БСШ №12

БІЦ БСШ №12

ДНЗ №8 "Золотий півник"

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"

ДНЗ №28 "Горобинонька"ДНЗ №18 © 2021